Danes zjutraj se  je 39 učencev 8. a in b razreda skupaj s tremi učiteljicami spremljevalkami odpravilo v naravoslovno šolo v naravi v CŠOD Ajda, ki se nahaja v kraju Libeliče.Po krajšem postanku za malico v Lukovici smo na cilj prispeli okoli 11. ure. Po uvodnem pozdravu smo se razporedili po sobah in nato  spoznali še domska pravila, si ogledali okolico doma in se pomerili v športnih igrah.

Sledil je najljubši del dneva – kosilo. Lahko vam zaupamo, da  sta kuharici odlično opravili svoje delo.

Ob treh pa se je začelo zares. Razdelili smo se v dve skupini in začeli s “pravo šolo”. Medtem ko se je 1. skupina seznanila  z osnovami in pomenom prve pomoči, se je 2. skupina odpravila na krajši pohod do razgledne točke, kjer so spoznavali  geografske in zgodovinske posebnosti kraja in okolice. Nato sta se skupini še zamenjali.

Polni vtisov smo se odpravil na večerjo in dan zaključili s športnimi igrami na prostem.