V torek, 15. 6. 2021, smo se zbrali v prijetni družbi. Deveta razreda sta se z valeto poslovila od svojih dni v osnovni šoli in s tem tudi od nas učiteljev in ostalih zaposlenih. Valeta je pomemben dogodek v življenju devetošolcev. Letos je bilo to druženje še toliko bolj čustveno. Učenci namreč niso celega šolskega leta preživeli skupaj v šolskih klopeh, ampak so se izkazali tudi v teh izjemnih razmerah. Pripravili so zanimiv program, v katerem so lahko izkazali svoje različne sposobnosti, spretnosti in talente. Skozi leta šolanja so dokazali z dosežki na učnem področju, tekmovanjih, natečajih … Za dosežke so prejeli priznanja in nagrade. Verjameva, da bodo vse to spretno uporabili na svoji novi pot v srednji šoli. Želiva jim veliko izjemnih trenutkov, trdnih prijateljstev in čim manj ovir pri doseganju zastavljenih ciljev.

Srečno, devetošolci!

razredničarki Andreja in Irena