V četrtek, 13. 20. 2022, smo imeli tehniški dan v 4. razredu. Zjutraj smo pojedli malico in odšli v gozd. S seboj smo vzeli nahrbtnik in blazino za sedenje.

Ko smo prišli v gozd, smo se usedli na blazine. Prišel je gozdar Rudi in nam povedal nekaj stvari o gozdu (npr. kako prepoznamo vrste dreves, o poklicu gozdarja, zakaj je nekje več ali manj podrasti).

Nato so sledili različni izzivi. Bilo je osem izzivov. Zadnji izziv je bil, da smo se igrali  skupaj v gozdu. Delali smo hiške. Učiteljica nam je dala nožke, žago, lopatke in grabljice. Ko smo končali, smo se usedli nazaj na blazine in se pogovarjali.

Odšli smo še do sošolke Line, kjer smo se njenim staršem zahvalili, da smo lahko bili v njihovem gozdu. Linini starši so nas pogostili s kolački in čokoladnimi kroglicami. Tam smo videli veliko domačih živali in se igrali na igralih.

Bil je že čas za kosilo, zato smo se odpravili v šolo.

Anže Rojc, 4. razred