Dragi učenci, spoštovani starši,

razgibanemu tednu šolanja na daljavo za učence od 6. do 9. razreda sledijo JESENSKE POČITNICE, ki trajajo od ponedeljka, 26. oktobra, do petka, 30. oktobra 2020. Sledita dva praznika, dan reformacije in dan spomina na mrtve. Uživajte v prostih dnevih, odpočijte si od šolskega dela, pri tem pa ne pozabite na dosledno upoštevanje priporočil NIJZ na vsakem koraku.

V kolikor bo ukrep prepovedi zbiranja ljudi v vzgojno-izobraževalnih zavodih podaljšan (v veljavi od 26. 10. 2020), se bo po jesenskih počitnicah izvajalo izobraževanje na daljavo za vse učence osnovnih in glasbenih šol, torej tudi za učence od 1. do 5. razreda.

Na šolski spletni strani bo objavljeno obvestilo glede načina izvedbe pouka po jesenskih počitnicah, zato redno spremljajte objave.

Da bo pouk na daljavo v prihodnje še bolj kvaliteten, bomo v kratkem starše učencev predmetne stopnje zaprosili za kratko anketo. V njej nam boste lahko zaupali vaše izkušnje po prvem tednu učenja na daljavo. Ostanite zdravi in pazite nase.

v. d. ravnatelja Mija Penca Vehovec s sodelavci